Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Przesyłanie faktur drogą elektroniczną

Urząd Gminy w Dalikowie serdecznie zachęca do uruchomienia usługi umożliwiającej otrzymywanie pocztą elektroniczną (mailem) faktur za dostarczanie wody i odprowadzanie ścieków w formie elektronicznej – PDF ( Portable Dokument Format ). Do odczytania dokumentu faktury (pliku PDF) służy np. bezpłatne oprogramowanie „Adobe Reader” firmy Adobe Systems, które Odbiorca może pobrać i zainstalować na komputerze. Oprogramowanie dostępne jest do pobrania ze strony: http://www.adobe.com/pl/products/reader.html . Wiadomości e-mail z fakturami przesyłane przez Urząd Gminy w Dalikowie będą z adresu wodomierz@dalikow.eu . Odbiorca powinien zadbać o możliwość prawidłowego odbierania wiadomości z tego adresu np. przez odpowiednią konfigurację filtrów antyspamowych na własnym koncie e-mail. Zgłoszenie akceptacji udostępniania faktur w formie elektronicznej powoduje zaprzestanie wysyłania faktur w formie papierowej na adres pocztowy Odbiorcy.

Faktura elektroniczna to komfort, nowoczesność i ekologia.

Usługa przesyłania faktur drogą elektroniczną będzie świadczona po złożeniu do Urzędu Gminy w Dalikowie Zgody na przesyłanie faktur w formie elektronicznej. Formularz do pobrania dostępny poniżej.

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2022-06-02 14:23przez:
Opublikowano:2022-06-02 14:54przez:
Podmiot udostępniający: Urząd Gminy w Dalikowie
Odwiedziny:3567

Rejestr zmian

  • Brak wpisów.

Banery/Logo