Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Zapewnienie dostępu do bardzo szybkiego internetu na obszarach białych plam (trzeci nabór)

Czas ucieka!
Już tylko niecały miesiąc został przedsiębiorcom komunikacyjnym na złożenie wniosku w ramach KPO na zadanie pn. "Inwestycja C 1.1.1 Zapewnienie dostępu do bardzo szybkiego internetu na obszarach białych plam (trzeci nabór)".
 
W ramach konkursu operatorzy telekomunikacyjni mogą ubiegać się o dofinansowanie na budowę sieci szerokopasmowych na terenach, na których dostęp do internetu jest utrudniony.
 
Czemu o tym mówimy? Na stronie https://internet.gov.pl jest możliwość zgłoszenia swojego adresu w celu podłączenia szybkiego internetu.
Wiele osób wątpi w skuteczność takiego działania, jednak im więcej osób zgłosi zapotrzebowanie na szybkie łącze, tym wyraźniejszy sygnał dla operatora na przeprowadzenie inwestycji na tych terenach. Tak więc działajmy! To nic nie kosztuje!
Aby zalogować się do systemu należy wejść na stronę:
Jako obywatel, do logowania wykorzystaj Profil Zaufany lub inny środek identyfikacji dostępny na tzw. węźle krajowym.
Zachęcamy do zapoznania się z odpowiedziami na najczęstsze pytania dotyczące zgłoszeń oraz samej inwestycji na stronie: https://internet.gov.pl/faq/ (zakładka Masz pytania?)
internet.gov.pl

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2024-07-08 11:03przez:
Opublikowano:2024-07-08 11:04przez:
Podmiot udostępniający: Urząd Gminy w Dalikowie
Odwiedziny:128

Rejestr zmian

  • Brak wpisów.

Banery/Logo