Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Ankieta dotycząca nowej odsłony Programu Mikrogranty

Zapraszamy do udziału w badaniu, którego celem jest analiza potrzeb mieszkańców województwa łódzkiego w kontekście Wojewódzkiego Programu pn. „Moce nadŁódzkie”. Program wspiera oddolne inicjatywy obywatelskie zgłaszane przez organizacje pozarządowe.

Realizatorem badania jest Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego.

Czas potrzebny na wypełnienie ankiety: ok. 5 minut.

Link do ankiety

10 sierpnia 2021 r. Zarząd Województwa Łódzkiego przyjął projekt programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2027 (FEŁ2027). Jest to najważniejszy dokument, określający strategię wykorzystania środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego (EFRR) i Europejskiego Funduszu Społecznego Plus (EFS+) w województwie łódzkim w latach 2021-2027.

Kluczowe znaczenie dla przygotowania treści programu ma realizacja zasady partnerstwa – włączenie przedstawicieli samorządów terytorialnych, partnerów społecznych, gospodarczych, organizacji społeczeństwa obywatelskiego, organizacji badawczych i uniwersytetów w procesy programowania, wdrażania, monitorowania i ewaluacji funduszy unijnych.

Będąc ma początku tej drogi zapraszamy do wzięcia aktywnego udziału w konsultacjach społecznych projektu FEŁ2027, mających na celu jak najlepsze zaprogramowanie wydatkowania środków z perspektywy 2021-2027 w województwie łódzkim. Przekazane uwagi pomogą w udoskonaleniu treści Programu, tak, aby w jak największym stopniu odpowiadał na potrzeby oraz wyzwania regionu.

Link do ankiety

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2023-03-17 08:36przez:
Opublikowano:2023-03-17 09:11przez:
Podmiot udostępniający: Urząd Gminy w Dalikowie
Odwiedziny:70

Rejestr zmian

  • Brak wpisów.

Banery/Logo